Sveikiname atradus GOLFĄ!


Iš savo patirties žinome, kad atradus naują hobį iškylą daug klausimų tokių kaip: kokias lazdas išsirinkti? Koks inventorius reikalingas? Kaip taisyklingai žaisti ir kaip toliau numušti, kaip pataikyti į kamuoliuką ir pan. Žaisdami golfą ne vienerius metus supratome, kad norime pasidalinti patirtimi ir, kad jūsų golfo pradžia būtu sklandi paruošėme specialų puslapį naujokams ir ne tik.

golf_training

I. Dažniausias ir svarbiausias klausimas, tai kokias lazdas išsirinkti? Ar su brangiomis lazdomis žaisiu geriau? O gal ir pigios tinkamos? Atskleisime Jums paslaptį, kad dažniausiai brangios lazdos skirtos profesionalams ir su jomis jums žaisti bus gerokai sudėtingiau. Pradedančiųjų lazdos sukonstruotos taip, kad jūsų smūgiai būtu tikslesni, net jeigu nepataikote į golfo lazdos galvos centrą. Nereikia išsigąsti galvojant, kad naujoko lazdos tinkamos tik tol kol esate visiškai „žali”. Žemiau atrinkome populiariausius ir geriausiai vertinamus lazdų rinkinius su kurias galėsite žaisti bent 3-4 sezonus.

 Mūsų ekspertas bei golfo entuziastas Artūras, atrinko TOP pradedančiojo žaidėjo reikalingiausias prekes:

Lazdų rinkinys vyrams: Macgregor CG3000 arba Wilson Prostaff SGI 

Lazdų rinkinys moterims: Cleveland Bloom arba Wilson Prostaff SGI Moterims

Vežimėlis tiek vyrams, tiek moterims: Clicgear 4.0

Kamuoliukai: Wilson Duo Soft

II. Dažna naujokų klaida tai nusipirktas netinkamo dydžio ir nefunkcionalus lazdų krepšys. Tik žaidžiant golfą supranti, kiek papildomos atributikos reikia, kad žaidimas būtu komfortiškas. Pagalvokite, kad golfo lauke užtruksite bent kelias valandas, todėl norėsis atsigerti vandens, o jeigu pasikeis orai ir norėsis šilčiau apsirengti, išpurvintą golfo lazdą reikės nusivalyti, kamuoliukus patogiai susidėti, o kur dar patogiai sudėtos lazdos? Ir čia tik keli pavyzdžiai ko jums gali prireikti žaidžiant golfą, todėl laiko patikrintus, stilingus krepšius rasite žemiau.

III. Jeigu prieš tai rašėme apie krepšius, tai kitas neatsiejamas golfo atributas – vežimėlis. Dar viena dažnai daroma klaida, kurią tiesą pasakius, darėme ir patys. Pradėjus žaisti golfą neinvestavome į vežimėlį ir lazdų krepšį nešiodavomės ant pečių arba pasiskolindavome golfo vežimėlius iš golfo klubo. Žaisdami golfą nueiname ne vieną tūkstantį žingsnių, o nešiojant ar tampant papildomą svorį pavargstame, išbalansuojame kūną, o to pasekoje nukenčia smūgių tikslumas. Atrodytu neįtikėtina, bet su geru golfo vežimėliu ir pats žaidimas bus greitesnis. Patikrinome ir patvirtiname iš savo patirties.

Vienareikšmiškai šis vežimėlis bus geriausias jūsų palydovas žaidžiant skirtingais golfo laukų reljefais.

TOP GOLFO LAZDŲ VEŽIMĖLIS

IV. Kamuoliukai, pirštinės, patogi avalynė ir galime eiti į aikštyną! Pradėjus žaisti golfą tikrai prarasite ne vieną dešimtį kamuoliukų, didžioji dalis jų pasimes vandenyje, krūmuose ar miškuose. Pradžiai rekomenduojame neinvestuoti didelių sumų į TOP lygio kamuoliukus, nors jie žaidimo įtakai ir turi didelę reikšmę, žaidžiant pirmuosius sezonus ypatingai didelio skirtumo nepajusite, o jų reikės tikrai, tikrai daug. 🙂  Mūsų patarimas: išsirinkite pigesnius ir žaiskite su vienodo modelio kamuoliukais, nes skirtingi kamuoliukai skirtingai smūgiuojasi, tad bus sunku pajausti smūgį.

Apibendrinant, pradedantiesiems golfo žaidėjams svarbiausia yra turėti ne brangiausią ar pačią naujausią golfo įrangą, bet turėti tą įrangą, kuri atitiktų jūsų žaidimo lygį. Žaidžiant pirmuosius savo golfo sezonus, rinkitės pažeminto svorio centro lazdas bei lazdas atlaidžias netiksliems smūgiams. Kalbant apie krepšius ir vežimėlį – lengvumas ir kokybė. Juk karštą vasaros dieną, 18 duobučių aikštyne nesinori nešiotis ant pečių sunkaus lazdų krepšio, tiesa? 🙂 Golfo kamuoliukai –  vienas modelis ir jokių „ežero” kamuoliukų! Vandenyje išmirkę kamuoliukai, praranda savo savybes, tampa ypatingai kieti, sunkūs. Tai gali paveikti ne tik smūgio atstumą, bet ir kontrolę.


Žaidimas turėtų būti malonumas, tad nebijokite klausinėti ir mokytis iš kitų patyrusių žaidėjų. Sujungus tinkamą įrangą bei praktiką, jūsų golfo kelias bus įdomus bei motyvuojantis!

Ką apie mus kalba klientai

Įvesk savo elektroninį paštą ir gauk golfo patarimus pirmas!


Prisijunk prie Birdie.lt bendruomenės!

Close
Close
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias