Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Sveiki atvykę į mūsų golfo prekių parduotuvės D.U.K. skyrių. Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų produktus, užsakymus ir paslaugas.

Bendra informacija

Taip, mes siūlome nuolaidas didesniems užsakymams. Jei norite sužinoti daugiau apie galimas nuolaidas, prašome susisiekti su mūsų pardavimų komanda el. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Geriausi golfo kamuoliukai kiekvienam žaidėjui yra individualūs. Mes galime padėti išsirinkti tinkamiausius jums pagal jūsų žaidimo stilių, lygį ir poreikius.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pretium nisi feugiat nisi gravida, eget rutrum ligula placerat. Aenean id elit dolor. Suspendisse malesuada varius odio. Praesent efficitur, odio at dictum fringilla, leo dolor ornare nulla, quis condimentum enim arcu id magna. Phasellus congue hendrerit dolor id commodo. Suspendisse potenti. Duis pulvinar non ligula ut ullamcorper. Nulla eget mattis mauris. Etiam et erat sagittis libero tincidunt scelerisque. Etiam in finibus massa. Sed non faucibus nibh. Nunc elementum felis vel nibh fermentum euismod.

Taip, galime pasiūlyti įrangos nuomą. Dėl nuomos susisiekite el. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Galite užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį arba sekti mus socialiniuose tinkluose, kad gautumėte naujausią informaciją apie produktus ir specialias akcijas.

Taip, mūsų parduotuvėje rasite platų golfo aprangos asortimentą, įskaitant marškinėlius, kelnes, šortus, kepures ir kt.

Taip, mūsų ekspertai gali padėti jums išsirinkti tinkamą golfo lazdą pagal jūsų žaidimo stilių ir poreikius.

Susisiekite: el. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Taip, mes siūlome specialias paslaugas verslo klientams, įskaitant nuolaidas didesniems užsakymams, asmenines konsultacijas bei renginių planavimą. Susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi dėl daugiau informacijos.

El. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Taip, visos mūsų prekės turi gamintojo garantiją. Garantijos laikotarpis priklauso nuo produkto tipo, gamintojo politikos bei LR teisės aktuose numatytos tvarkos.

Taip, mūsų parduotuvėje rasite įvairių golfo priedų, įskaitant golfo kamuoliukus, pirštines, krepšius, vežimėlių priedus ir kitus reikmenis.

Birdie.lt golfo kursų nesiūlo, tačiau galime rekomenduoti patikimus instruktorius ir mokyklas.

Taip, mes galime padėti organizuoti golfo turnyrus, įskaitant įrangos nuomą ir prizų paruošimą bei renginio organizavimą. Susisiekite su mūsų komanda dėl daugiau informacijos.

El. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Taip, mes siūlome dovanų kuponus, kuriuos galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje. Tai puiki dovana golfo mėgėjams!

Dovanų kuponai -> Spausti čia

Taip, mes galime užsakyti praktiškai visų prekinių ženklų įrangą. Dėl dominančios įrangos susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.

El. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Taip, mūsų įmonė registruota Lietuvoje.

Taip, mes turime golfo įrangos tiek profesionalams, tiek pradedantiems žaidėjams.

Klausimai susiję su užsakymais

Taip, mes pristatome siuntas visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo laikas priklauso nuo jūsų buvimo vietos ir pasirinkto pristatymo būdo. Vidutiniškai pristatymas trunka nuo 1 iki 3 darbo dienų. Tikslesnę informaciją gausite užsakymo metu.

Jeigu norite grąžinti prekes, turite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi per 14 dienų nuo prekių gavimo. Prekės turi būti nenaudotos, originalioje pakuotėje ir su visais priedais. Daugiau informacijos rasite mūsų prekių grąžinimo politikoje.

Kai tik jūsų užsakymas bus išsiųstas, gausite el. laišką su sekimo numeriu ir nuoroda, kurioje galėsite sekti savo užsakymą.

Mes priimame įvairius mokėjimo būdus, įskaitant kreditines ir debetines korteles ir banko pavedimus. Atsiskaitymas galimas visais Lietuvoje veikiančiais bankais, taip pat atliekant pavedimą į įmonės sąskaitą.

Taip, užsakymą galite atsiimti Vilniuje, susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

El. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Mūsų klientų aptarnavimo skyrius yra pasiekiamas el. paštu info@birdie.lt arba telefonu +370 682 81080. Taip pat galite naudoti kontaktinę formą mūsų svetainėje.

Taip, galite keisti užsakymo informaciją, tačiau rekomenduojame susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi kuo greičiau po užsakymo pateikimo.

El. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

Jei turite problemų su užsakymu, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu info@birdie.lt arba telefonu +370 682 81080.

Taip, užsakymo apmokėjimo skiltyje pasirinkite mokėjimo būdą – mokėjimas dalimis.

Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Džiaugiamės galėdami jums padėti!

El. paštu: infobirdie.lt arba telefonu: +370 682 81080

 
Close
Close
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias