Apie mus

Lietuviskas_golfo-verslas

Sveiki atvykę į birdie.lt svetainę!

Susipažinkime

Mes esame golfo entuziastai, kurie gyvena ir mėgaujasi šiuo nuostabiu sportu Lietuvoje. Mes ne tik mylime šį sportą, bet ir esame įsitikinę, kad jis turi didelį potencialą populiarėti Lietuvoje. Todėl mes nusprendėme, kad turime prisidėti prie šio sporto populiarinimo.

Mūsų kelionė prasidėjo nuo spontaniško pabandymo ridenti golfo kamuoliuką kartu su draugais. To vieno karto ir užteko, kad į golfas ateitų į mūsų gyvenimus. Dabar galime pasakyti, kad golfas yra daugiau nei tik sportas – tai gyvenimo būdas, filosofija, bendravimas ir netgi terapija. Mūsų patirtys ir aistra šiam sportui pastumėjo įkurti golfui dedikuotą birdie.lt projektą.

Kokybė

Pasitikėjimas

Žinomiausi prekiniai ženklai

Lankstumas

Birdie.lt naujas požiūris į golfą.

Elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausios golfo įrangos, naudingas apžvalgas, rekomendacijas, patarimus ir naujienas iš golfo pasaulio. Mūsų komanda dirba su didžiausiu atsidavimu, kad padėtų jums išsirinkti geriausią įrangą ir padėtų tobulinti žaidimo techniką.

Mes tikime, kad kai darai tai, kas tau patinka, tuomet ir sekasi. Todėl mes kviečiame jus į šią atradimų kupiną golfo kelionę kartu su mumis. Nesvarbu, ar esate pradedantysis ar patyręs golfo žaidėjas, mes esame čia tam, kad pasiūlytumėme jūsų poreikius atitinkančią įrangą.

Kviečiame prisijungti ir prie mūsų socialinių tinklų bendruomenės.

golfo prekiu parduotve

Ką apie mus kalba klientai?

Esame orientuoti į malonią klientų patirtį, todėl didelį dėmesį skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui.

Įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius, apsipirkimo patirtį, atsiliepimus ir nenustojame tobulėti bei augti.

Close
Close
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias