Cobra golf yra žinomas dėl savo inovatyvios ir stilingos golfo įrangos, įskaitant golfo lazdas. Cobra golfo lazdos yra garsios tuom, kad sujungia naujausias technologijas su efektyviu ir komfortišku dizainu.

  POPULIARU
  431023-COBRA-DARKSPEED-X-Golf-Fairway-Wood-1431023-COBRA-DARKSPEED-X-Golf-Fairway-Wood-2

  Cobra Darkspeed X Fairway Wood

  (0)

  Cobra Darkspeed X Fairway Wood sujungia nepaprastą greitį ir atlaidumą žaidėjams, siekiantiems maksimalaus atstumo, didesnio paleidimo ir didesnio stabilumo bei kontrolės.

  Su DARKSPEED Fairway wood’ais žaiskite visiškai užtikrintai. Neprilygstamas greitis ir preciziška kontrolė suteikia jums laisvę atlikti ilgesnius ir tikslesnius smūgius.

  349.90 
  POPULIARU
  431018-COBRA-DARKSPEED-LS-Golf-Fairway-Wood-1431018-COBRA-DARKSPEED-LS-Golf-Fairway-Wood-2

  Cobra Darkspeed LS Fairway Wood

  (0)

  Cobra Darkspeed LS Fairway wood turi kosminės klasės titano konstrukciją, kuri užtikrina driver’iui prilygstantį atstumą bei rafinuotą lazdos galvos formą, pritaikytą tiksliam smūgio formavimui.

   

  449.90 
  POPULIARU
  COBRA-DARKSPEED-X-Golf-Driver-1COBRA-DARKSPEED-X-Golf-Driver-2

  Cobra Darkspeed X Driver

  (0)

  Cobra DARKSPEED X Driver suderina nepaprastą greitį ir atlaidumą žaidėjams, siekiantiems maksimalaus atstumo, efektyvesnio paleidimo ir didesnio stabilumo.

  GREITIS „IŠ KITOS PLANETOS”

  DARKSPEED – tai kruopštaus dėmesio detalėms ir tikslių pažangiausių technologijų mišinys, naudojant kosminės klasės medžiagas ir kosmoso inžinierių žinias, siekiant sukurti greičiausią kada nors sukurtą driver’į.

  599.90 
  POPULIARU
  COBRA-DARKSPEED-LS-Golf-Driver

  Cobra Darkspeed LS Driver

  (0)

  Cobra Darkspeed LS Driver lazda skirta žaidėjams su didesniu swing’o greičiu.  Ji pasižymi aerodinaminiu profiliu, žemo paleidimo bei mažo sukimosi galvos konstrukcija, maksimaliam atstumui pasiekti.

  GREITIS „IŠ KITOS PLANETOS”

  DARKSPEED – tai kruopštaus dėmesio detalėms ir tikslių pažangiausių technologijų mišinys, naudojant kosminės klasės medžiagas ir kosmoso inžinierių žinias, siekiant sukurti greičiausią kada nors sukurtą driver’į.

  599.90 
  POPULIARU
  COBRA-DARKSPEED-MAX-Golf-Fairway-WoodCobra_golf_darspeed_fairway_wood

  Cobra Darkspeed Max Fairway Wood

  (0)

  Cobra Darkspeed Max Fairway wood lazda yra žemo profilio, kuris užtikrina didelį atlaidumą ir tikslumą, todėl kiekvieną smūgį atliksite su didesniu pasitikėjimu.

  Naudodami DARKSPEED Fairway wood lazdas žaiskite visiškai užtikrintai. Neprilygstamas greitis ir preciziška kontrolė suteikia jums laisvę atlikti ilgesnius ir tikslingesnius smūgius nuo startinės aikštelės.

  349.90 
  POPULIARU
  COBRA_DARKSPEED_MAX-Golf-Drivercobra_dark_speed_driver_lazda

  Cobra Darkspeed Max Driver

  (0)

  Cobra Darkspeed Max Driver lazda – kruopštaus dėmesio detalėms ir tikslių pažangiausių technologijų integravimo mišinys, kuriame suderintas nepaprastą greitis ir atlaidumas žaidėjams, siekiantiems maksimalaus atstumo, didesnio smūgio kampo ir didesnio stabilumo. Tai greičiausias kada nors sukurtas „Cobra Golf” driver’is.

  599.90 
  cobra_ltdx_silver_irons_set

  Cobra LTDX Silver Iron Rinkinys

  (0)

  „Cobra LTDx” didelio našumo raktas – įdubusi nugaros konstrukcija su PWR-COR technologija. „Cobra” sunkų „plaukiojantį” plieninį svorį patalpino toli žemyn, link pado ir iškart už priekinės galvos paviršiaus dalies.  Nugarėlėje įrengta trimatė plokštelė, kuri efektyviai slopina vibracijas. Cobra LTDX Silver Iron Rinkinys – tai ko ieškote!

  Šį iron’ų rinkinį sudaro lazdos nuo 5 iki SW

  1049.90 
  cobra_hybridgolfo_lazda_hybrid_vyrams

  Cobra King LTDX Hybrid

  (0)

  „LTDx” hybrid’ai sukurti taip, kad padėtų jums įveikti bet kokią sudėtingą situaciją. Smūgiuokite užtikrintai, naudodami greitesnę PWRSHELL konstrukciją, kuri lengvai slysta bet kokiomis žolės sąlygomis – siaurame lauke, nelygioje vietoje ir net bunkeriuose.

  Cobra King LTDX Hybrid – patikimumas ir kokybė.

  279.90 
  cobra_air_x_fairway_woodcobra_fairway_wood

  Cobra Air-X Fairway Wood

  (0)

  Cobra Air-X Fairway Wood pasižymi lengva konstrukcija, papildomu svoriu lazdos galvos gale ir itin žemu profiliu, todėl šios lazdos yra vienos iš lengviausiai valdomų  ir tiesiai smūgiuojamų fairway wood lazdų.

  279.90 
  cg-junior-largevaiku_golfo_lazdu_komplektas

  Cleveland Junior Golfo Lazdų Rinkinys 10-12m.

  (0)

  Cleveland Junior golfo lazdų rinkinys skirtas 10 -12 metų golfo žaidėjams, kurių ūgis nuo 137cm iki 160 cm. Šį rinkinį sudaro 7-ios golfo lazdos. Jaunųjų golfo žaidėjų rinkiniai leidžia lengvai augti ir mėgautis žaidimu visą gyvenimą. Kiekvienoje šio golfo lazdų komplekto lazdoje įdiegtos panašios technologijos kaip ir standartinėje „Cleveland Golf” įrangoje.

  399.90 
  cobra_junior_golf_setcobra_golfo_lazdos_vaikams

  Cobra King Junior Lazdų Rinkinys 13-15m.

  (0)

  Cobra King Junior golfo lazdų rinkinys skirtas 13-15 metų amžiaus žaidėjams. Šį rinkinį sudaro 10 lazdų, kiekviena iš jų sukurta taip, kad maksimaliai padidintų atstumą ir atlaidumą netiksliems smūgiams bei padėtų jaunesniems žaidėjams tobulėti. Taip pat pridedamas „Cobra” lazdų krepšys su patogia dvigubo diržo sistema, penkiomis užtrauktuku užsegamomis kišenėmis ir vandens buteliuko laikikliu.

  569.90 
  cobra_flyxl_club_setcobra_clubs_set

  Cobra FLY-XL Golfo Lazdų Rinkinys

  (0)

  KELIAS Į ŽAIDIMO MALONUMĄ PRASIDEDA ČIA.

  Naujų lazdų pasirinkimas gali būti bauginantis, bet mes esame čia, kad tai palengvintume. Cobra FLY-XL golfo lazdų rinkinys – tai yra viskas, ko jums reikia, kad galėtumėte sėkmingai žaisti lauke.

  Komplektą sudaro vežimėlio krepšys ir 10 lazdų: driver’is(nr.1), fairway wood’as(nr.3), hybrid’as(nr.4), Iron’ai: 6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW,SW. Ridenimo lazda: Putter

  Taip pat į komplektą įeina „cobra” golfo lazdų krepšys.

  899.90 999.90 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias