Macgregor

TOP
macgregor wedgewedge

Macgregor V Foil Black Wedge

Įvertinta 5,0 iš 5 pagal 1 įvertinimus

Macgregor V Foil Black Wedge t.y trumpų smūgių lazda pagaminta iš vieno geriausių plieno „V-Foil”. Šios lazdos sukurtos taip, kad suteiktų minkštą pojūtį ir geresnį grįžtamąjį ryšį. Klasikinė galvos forma su didesniais grioveliais užtikrina išskirtinį valdymą ir optimizuotą sukimąsi net iš ilgos žolės.  Minkšto mišinio rankena, padės labiau jausti bei kontroliuoti smūgius aplink green’ą.

79.90 
TOP
golf_set_macgregor_dct2000golf_set

Macgregor DCT2000 Golfo Lazdų Rinkinys

Įvertinta 5,0 iš 5 pagal 1 įvertinimus

Macgregor DCT2000 Golfo Lazdų Rinkinys – tai aukščiausios kokybės lazdų komplektas, kurį sudaro titaninis driver’is, nerūdijančio plieno fairway wood’as bei du hybrid’ai. Taip pat nerūdijančio plieno iron’ai: 5,6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW, SW. Ridenimo lazda: putter. Viso – 12 lazdų.

Taip pat į komplektą įeina „Macgregor” golfo lazdų krepšys.

Tai vienas iš geriausių komplektų tobulėjančiam golfo žaidėjui, kurio HCP 54-30.

609.90 
TOP
MACGREGOR_V_FOIL_PUTTER_3

Macgregor V Foil Putter #3

MacGregor V Foil Putter #3 – viena iš penkių populiarių V FOIL serijos galvų formų. Kiekvienoje lazdoje panaudotas „MacGregor” ARC Tech paviršiaus frezavimas, kuris pagerina riedėjimo ir atstumo kontrolę. Įvairių stilių – nuo tradicinių ašmenų iki didelio MOI plaktuko – putter’iai turi išlyginimo žymeklius, kad būtų lengva išlyginti kamuoliuką, ir storesnę 3,0 lygiagrečią rankeną.

99.90 
TOP
macgregor_putter

Macgregor V Foil Putter #1

MacGregor V Foil Putter #1 – viena iš penkių populiarių V FOIL serijos galvų formų. Kiekvienoje lazdoje panaudotas „MacGregor” ARC Tech paviršiaus frezavimas, kuris pagerina riedėjimo ir atstumo kontrolę. Įvairių stilių – nuo tradicinių ašmenų iki didelio MOI plaktuko – putter’iai turi išlyginimo žymeklius, kad būtų lengva išlyginti kamuoliuką, ir storesnę 3,0 lygiagrečią rankeną.

99.90 
TOP
lazdu_komplektas_pradedantiesiemsmacgregor_clubs

Macgregor DCT3000 Lazdų Rinkinys

Macgregor DCT3000 Lazdų Rinkinys – tai vienas geriausių rinkinių pradedantiesiems bei norintiems tobulėti golfo žaidėjams.

Komplektas: 12 lazdų

  • Driver’is(1), fairway wood’as(3), hybrid’ai(3 ir 4), iron’ai: 5,6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW, SW. Ridenimo lazda: putter.

Taip pat į komplektą įeina lazdų apsaugos bei prabangus Macgregor lazdų krepšys golfo vežimėliui – tai visa įranga, kurios reikia norint žaisti golfą.

690.90 
TOPPOPULIARU
macgregorMACGREGOR_CG3000_LADIES_FULL_SET

Macgregor CG3000 Lazdų Rinkinys Moterims

Macgregor CG3000 lazdų rinkinys moterims – Tai puikios kokybės rinkinys pradedančiosioms golfo žaidėjoms.

8 lazdos, 3 lazdų apsaugos bei prabangus krepšys golfo vežimėliui – tai visa įranga, kurios reikia norint žaisti golfą.

499.90 
TOP
Macgregor_cg3000golf_set_beginners

Macgregor CG3000 Lazdų Rinkinys

Nori pradėti žaisti golfą? Ieškai lazdų? Macgregor CG3000 Lazdų Rinkinys siūlo neprilygstamą vertę, nes galima rinktis plieninius arba grafitinius iron’ų shaft’us.

Šį rinkinį sudaro 10 lazdų: „Ti-Matrix” driver’is, fairway wood’as, hybrid’as, nerūdijančio plieno iron’ai 6-SW, putter’is bei golfo lazdų krepšys.

479.90 499.90 
TOPPOPULIARU
MACGREGOR_CG2000clubs_set

Macgregor CG2000 Golfo Lazdų Rinkinys

Macgregor CG2000 Golfo Lazdų Rinkinys – vienas iš populiariausių pradedančiųjų golfo žaidėjų lazdų komplektų. Jame rasite viską ko reikia pradėti žaisti: driver’is, fairway wood’as, hybrid’as, iron’ai, trumpų smūgių lazdos bei putter’is. Be to į komplektą įeina ir „Macgregor” golfo lazdų krepšys.

Šį rinkinį sudaro 10 lazdų: “Ti-Matrix” driver’is, fairway wood’as, hybrid’as, nerūdijančio plieno iron’ai: 6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW ir SW. Ridenimo lazda: putter’is bei golfo lazdų krepšys.

Įsigyk ir keliauk tiesiai į golfo aikštyną!

449.90 
TOP
macgregor_cart_bag_water_resistantmacgregor_cartbag

Macgregor Vežimėlio Krepšys Atsparus Vandeniui

Daugybę funkcijų turintis lengvos konstrukcijos 15 serijos vandeniui atsparus krepšys yra geriausias Macgregor vežimėlio krepšys, kuriame naudojami vandeniui atsparūs užtrauktukai ir audinys, puikiai apsaugantis nuo trumpalaikio lietaus. Krepšio viršuje yra 15 padėčių pertvara, kuri leidžia lengvai pasiekti lazdas, o strategiškai sudėtos golfo lazdos suteikia daug vietos visiems jūsų golfo reikmenims ir įrangai.

249.90 
TOP
macgregor_stand_bagmacgregor_lazdu_krepsys

MacGregor Hybrid 14 krepšys

MacGregor Hybrid 14 krepšys turi unikalų dėvėjimuisi atsparų ir neslystantį audinį, kuris palaiko ir apsaugo krepšį ant vežimėlio rėmo. Rakto užrakto pagrindas užtikrina saugų, užfiksuotą tvirtinimą prie vežimėlių, kad padidėtų stabilumas ir sumažėtų šoninis judėjimas ant nelygaus pagrindo. Suprojektuotas taip, kad būtų maksimaliai efektyvus nešiojant ar naudojant vežimėlį. 4-ių taškų reguliuojamas diržas su apsauginiu paminkštinimu ir patvarus, patogus lazdų paminkštinimas kartu užtikrina maksimalų komfortą nešiojant krepšį.

169.90 
TOP
macgregor_pastatomas_golfo_lazdu_krepsysmacgregor_hybrid_golf_stand_bag

Macgregor Hybrid 14 Pastatomas Krepšys

„MacGregor Hybrid 14 pastatomas krepšys golfo lazdoms, turi unikalų dėvėjimuisi atsparų ir neslystantį audinį, kuris palaiko ir apsaugo krepšį ant vežimėlio rėmo. Rakto užrakto pagrindas užtikrina saugų, užfiksuotą tvirtinimą prie vežimėlių, kad padidėtų stabilumas ir sumažėtų šoninis judėjimas ant nelygaus pagrindo. Suprojektuotas taip, kad būtų maksimaliai efektyvus nešiojant ar naudojant vežimėlį.

4 taškų reguliuojamas diržas su apsauginiu paminkštinimu ir patvarus, patogus lazdų paminkštinimas kartu užtikrina maksimalų komfortą nešiojant krepšį.

Krepšį sudaro 11 strategiškai išdėstytų kišenių, kuriose gausiai telpa viskas, ko reikia golfo žaidėjui viso žaidimo metu, taip pat didelis ~23cm skersmens viršus su integruota rankena bei 14 pertvarų sistema golfo lazdoms atskirti.

189.90 
Close
Close
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias