Macgregor yra žinomas dėl savo aukštos kokybės golfo įrangos, kuri garsėja tradicijomis ir inovacijomis. Šis prekės ženklas siūlo platų asortimentą golfo lazdų, kamuoliukų ir įvairių priedų, pritaikytų skirtingiems žaidėjų lygiams ir stiliams. Macgregor lazdos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, suteikiančių puikų jausmą ir kontrolę žaidimo metu.

  13% NUOLAIDA
  macgregor_lazdos_clicgear_vezimelis

  Macgregor DCT3000 Lazdų Komplektas + Clicgear 4.0 Vežimėlis

  Specialus pasiūlymas: Macgregor DCT3000 lazdų komplektas + Clicgear 4.0 vežimėlis

  Macgregor DCT3000 Lazdos – tai vienas geriausių rinkinių pradedantiesiems bei norintiems tobulėti golfo žaidėjams.

  Komplektas: 12 lazdų. Kairiarankiams.

  • Driver’is(1), fairway wood’as(3), hybrid’ai(3 ir 4), iron’ai: 5,6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW, SW. Ridenimo lazda: putter.

  Taip pat į komplektą įeina lazdų apsaugos bei prabangus Macgregor lazdų krepšys golfo vežimėliui – tai visa įranga, kurios reikia norint žaisti golfą.

  „Clicgear Model 4.0” golfo lazdų vežimėlis yra naujausias labai sėkmingo trijų ratų golfo vežimėlio dizaino atnaujinimas. Originalus dizainas papildytas keliais patobulinimais, kad šis modelis taptų geriausiu iki šiol. Tai – naujas dangčio užraktas, reguliuojamas viršutinis balnelis, silikoniniai dirželiai, reguliuojamas priekinis ratas, skėčio vamzdelio dirželis, patobulintas rezultatų kortelių ir pieštukų laikiklis.

  890.90 
  macgregor_pastatomas_golfo_lazdu_krepsysmacgregor_hybrid_golf_stand_bag

  Macgregor Hybrid 14 Pastatomas Krepšys

  „MacGregor Hybrid 14 pastatomas krepšys golfo lazdoms, turi unikalų dėvėjimuisi atsparų ir neslystantį audinį, kuris palaiko ir apsaugo krepšį ant vežimėlio rėmo. Rakto užrakto pagrindas užtikrina saugų, užfiksuotą tvirtinimą prie vežimėlių, kad padidėtų stabilumas ir sumažėtų šoninis judėjimas ant nelygaus pagrindo. Suprojektuotas taip, kad būtų maksimaliai efektyvus nešiojant ar naudojant vežimėlį.

  4 taškų reguliuojamas diržas su apsauginiu paminkštinimu ir patvarus, patogus lazdų paminkštinimas kartu užtikrina maksimalų komfortą nešiojant krepšį.

  Krepšį sudaro 11 strategiškai išdėstytų kišenių, kuriose gausiai telpa viskas, ko reikia golfo žaidėjui viso žaidimo metu, taip pat didelis ~23cm skersmens viršus su integruota rankena bei 14 pertvarų sistema golfo lazdoms atskirti.

  189.90 
  macgregor_cart_bag_water_resistantmacgregor_cartbag

  Macgregor Vežimėlio Krepšys Atsparus Vandeniui

  Daugybę funkcijų turintis lengvos konstrukcijos 15 serijos vandeniui atsparus krepšys yra geriausias Macgregor vežimėlio krepšys, kuriame naudojami vandeniui atsparūs užtrauktukai ir audinys, puikiai apsaugantis nuo trumpalaikio lietaus. Krepšio viršuje yra 15 padėčių pertvara, kuri leidžia lengvai pasiekti lazdas, o strategiškai sudėtos golfo lazdos suteikia daug vietos visiems jūsų golfo reikmenims ir įrangai.

  249.90 
  POPULIARU
  MACGREGOR_CG2000clubs_set

  Macgregor CG2000 Golfo Lazdų Rinkinys

  Macgregor CG2000 Golfo Lazdų Rinkinys – vienas iš populiariausių pradedančiųjų golfo žaidėjų lazdų komplektų. Jame rasite viską ko reikia pradėti žaisti: driver’is, fairway wood’as, hybrid’as, iron’ai, trumpų smūgių lazdos bei putter’is. Be to į komplektą įeina ir „Macgregor” golfo lazdų krepšys.

  Šį rinkinį sudaro 10 lazdų: “Ti-Matrix” driver’is, fairway wood’as, hybrid’as, nerūdijančio plieno iron’ai: 6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW ir SW. Ridenimo lazda: putter’is bei golfo lazdų krepšys.

  Įsigyk ir keliauk tiesiai į golfo aikštyną!

  449.90 
  Macgregor_cg3000golf_set_beginners

  Macgregor CG3000 Lazdų Rinkinys

  Nori pradėti žaisti golfą? Ieškai lazdų? Macgregor CG3000 Lazdų Rinkinys siūlo neprilygstamą vertę, nes galima rinktis plieninius arba grafitinius iron’ų shaft’us.

  Šį rinkinį sudaro 10 lazdų: „Ti-Matrix” driver’is, fairway wood’as, hybrid’as, nerūdijančio plieno iron’ai 6-SW, putter’is bei golfo lazdų krepšys.

  479.90 499.90 
  POPULIARU
  macgregorMACGREGOR_CG3000_LADIES_FULL_SET

  Macgregor CG3000 Lazdų Rinkinys Moterims

  Macgregor CG3000 lazdų rinkinys moterims – Tai puikios kokybės rinkinys pradedančiosioms golfo žaidėjoms.

  8 lazdos, 3 lazdų apsaugos bei prabangus krepšys golfo vežimėliui – tai visa įranga, kurios reikia norint žaisti golfą.

  499.90 
  lazdu_komplektas_pradedantiesiemsmacgregor_clubs

  Macgregor DCT3000 Lazdų Rinkinys

  Macgregor DCT3000 Lazdų Rinkinys – tai vienas geriausių rinkinių pradedantiesiems bei norintiems tobulėti golfo žaidėjams.

  Komplektas: 12 lazdų

  • Driver’is(1), fairway wood’as(3), hybrid’ai(3 ir 4), iron’ai: 5,6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW, SW. Ridenimo lazda: putter.

  Taip pat į komplektą įeina lazdų apsaugos bei prabangus Macgregor lazdų krepšys golfo vežimėliui – tai visa įranga, kurios reikia norint žaisti golfą.

  690.90 
  macgregor_putter

  Macgregor V Foil Putter #1

  MacGregor V Foil Putter #1 – viena iš penkių populiarių V FOIL serijos galvų formų. Kiekvienoje lazdoje panaudotas „MacGregor” ARC Tech paviršiaus frezavimas, kuris pagerina riedėjimo ir atstumo kontrolę. Įvairių stilių – nuo tradicinių ašmenų iki didelio MOI plaktuko – putter’iai turi išlyginimo žymeklius, kad būtų lengva išlyginti kamuoliuką, ir storesnę 3,0 lygiagrečią rankeną.

  99.90 
  macgregor wedgewedge

  Macgregor V Foil Black Wedge

  Macgregor V Foil Black Wedge t.y trumpų smūgių lazda pagaminta iš vieno geriausių plieno „V-Foil”. Šios lazdos sukurtos taip, kad suteiktų minkštą pojūtį ir geresnį grįžtamąjį ryšį. Klasikinė galvos forma su didesniais grioveliais užtikrina išskirtinį valdymą ir optimizuotą sukimąsi net iš ilgos žolės.  Minkšto mišinio rankena, padės labiau jausti bei kontroliuoti smūgius aplink green’ą.

  79.90 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias