Vice golfo kamuoliukai ir pirštines yra žinomi dėl savo kokybės ir dizainoVice kamuoliukai kuriami naudojant naujausia technologija, siekiant užtikrinti optimalų skrydį, atstumą ir kontrolę. Įvairūs modeliai leidžia žaidėjams rasti kamuoliuką, atitinkantį jų žaidimo poreikius ir stilių. Vice pirštinės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, suteikiančių komfortą, lankstumą ir patogų lazdos laikymą. Vice produktai yra populiarūs tarp žaidėjų, ieškančių aukštos kokybės ir funkcionalumo.

  Vice_Pro_golf_ballsVice_golf_balls

  Vice Pro Golfo Kamuoliukai

  (0)

  Vice Pro golfo kamuoliukai sukurti pažengusio lygio žaidėjams, kurių swing’o greitis – vidutinis. Tobulas atstumo ir kontrolės balansas. Optimizuoto dydžio High Energy Speed Core (HESC) šerdis, užtikrinanti maksimalų kamuoliukų greitį.

  62.90 
  vice_pro_zero_golfvice_pro_zero_golf_balls

  Vice Pro Zero Golfo Kamuoliukai

  (0)

  Vice Pro Zero kamuoliukai sukurti vidutinio lygio žaidėjams, kuriems svarbus nuoseklumas ir kuriems reikia kontrolės trumpajame žaidime aplink green’ą. Šie kamuoliukai pasižymi aukščiausios klasės našumu, dideliu kamuoliuko greičiu, itin ilga distancija.

  54.90 
  vice_drive_golf_balls

  Vice Tour Golfo Kamuoliukai

  (0)

  Vice Tour Golfo kamuoliukai – universalumas. Puikiai tinka žemo, vidutinio bei greito swing’o žaidėjams. Tai patikimi kamuoliukai. Smūgiuokite tiek tolimus, tiek artimus smūgius prie green’o ar jo.

  39.90 
  vice_drive_golf_ballsDrive_White_balls

  Vice Drive Golfo Kamuoliukai

  (0)

  Vice Drive Golfo kamuoliukai idealiai tinka pradedantiesiems ar jau kurį laiką žaidžiantiems žaidėjams, kurių swing’o greitis yra mažesnio ar vidutinio intensyvumo. Išbandykite šiuos kamuoliukus jeigu norite smūgiuoti keletą ar keliolika metrų toliau nuo startinės aikštelės nei įprastai.

  32.90 
  vice_pure_golf_glove_ladiesvice_pure_golfo_pirstine_moterims

  Vice Pure Leather Pirštinė Moterims

  (0)

  Vice Pure Leather Pirštinė Moterims – PRO JAUSMAS VISIEMS

  Rankų darbo, pagamintos iš geriausios ir technologiškai pažangiausios pasaulyje pirštinių avies odos. Nuostabiai minkštos ir elastingos, puikiai sukimba ir suteikia gryniausią pojūtį, kokį tik galite gauti. Ypatingas lengvumo jausmas. Jauskitės taip lyg būtumėte be pirštinės. Visa tai, garantuoja puikią kontrolę, kad žaidimas aikštyne būtų geriausias.

  22.90 
  vice-golf-glovevice_pure_golfo_pirstine

  Vice Pure Leather Pirštinė

  (0)

  Vice Pure Leather Pirštinė – PRO JAUSMAS VISIEMS

  Rankų darbo, pagamintos iš geriausios ir technologiškai pažangiausios pasaulyje pirštinių avies odos. Nuostabiai minkštos ir elastingos, puikiai sukimba ir suteikia gryniausią pojūtį, kokį tik galite gauti. Ypatingas lengvumo jausmas. Jauskitės taip lyg būtumėte be pirštinės. Visa tai garantuoja puikią kontrolę, kad žaidimas aikštyne būtų geriausias.

  22.90 
  pirstinevice_golf

  Vice Duro Golfo Pirštinė

  (0)

  Vice Duro Pirštinė – nauja išvaizda, naujas veikimas.
  Naujoji patobulinta VICE DURO golfo pirštinė užtikrina maksimalų sukibimą ir kontrolę bet kokiomis oro sąlygomis dėl naudojamo aukščiausios kokybės sintetinio zomšos audinio. DURO suteikia patogų pojūtį, bet kartu užtikrina tvirtą sukibimą ir maksimalų patvarumą – viduje yra odiniai intarpai, o išorėje – patogus ir lankstus tinklelis virš pirštakaulių. Visoms sąlygoms tinkanti pirštinė su atnaujinta permatoma pakuote.

  16.90 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias