Titleist

Titleist golfo kamuoliukai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp profesionalų ir golfo entuziastų.  Titleist kamuoliukai mėgstami dėl aukščiausios kokybės, patikimumo ir stabilumo smūgio metu. Nuo Pro V1 iki Tour Soft, kiekvienas kamuoliukas yra sukurtas užtikrinti optimalų jausmą atliekant smūgius. Šie kamuoliukai atitinka aukščiausius standartus, pritaikytus skirtingiems žaidimo stiliams ir poreikiams.

  titleist-velocity-ballstitleist_velocity_golfo_kamuoliukai

  Titleist Velocity Golfo Kamuoliukai

  (0)

  Titleist Velocity  golfo kamuoliukai maksimaliam atstumui pasiekti. Šie kamuoliukai suprojektuoti taip, kad užtikrintų didelį greitį, didelį paleidimo greitį ir mažą ilgojo žaidimo sukimąsi, kad būtų pasiektas sprogstamas atstumas.

  33.90 
  titleist_tour_speedtitleist_tour_golfo_kamuoliukai

  Titleist Tour Speed Golfo Kamuoliukai

  (0)

  Jei ieškote ilgo nuotolio, tikslaus skrydžio ir smūgio į green’ą sustabdymo kontrolės, ieškokite – Titleist Tour Speed. Kaip sako pavadinimas, „Tour Speed”, kamuoliukai pasižymi greičiu, tačiau norint pasiekti gerų rezultatų reikia ne tik greičio, bet ir tikslumo. Titleist Tour Speed yra sukurti taip, kad padėtų jums atlikti bet kokio tipo smūgius. Visą tai –  Titleist kokybė ir pastovumas, kuriuo pasitikite.

  47.40 
  titleist_golf_ballsgolfo_kamuoliukai_titleist_golf

  Titleist Tour Soft Golfo Kamuoliukai

  (0)

  Titleist tour soft golfo kamuoliukai yra populiarus pasirinkimas golfo žaidėjams, kurie vertina minkštumą atliekant bet kokio tipo smūgius. Šioje kamuoliukų versijoje tam tikri aspektai buvo patobulinti ir išplėtoti, kad kamuoliukai būtų geresni nei bet kada anksčiau. Pagrindinis pokytis, į kurį „Titleist” sutelkė dėmesį, yra įdubimų dizaino tobulinimas, kuris savo ruožtu lemia labiau kontroliuojamą kamuoliukų skrydį. Taip pat verta pabrėžti šone esančią lygiavimo liniją, kuri padeda nukreipti kamuoliuką tiesiai į green’ą.

  Tai puikus pasirinkimas žaidėjams, kurie nori žaisti su aukštos kokybės kamuoliukais, pasižyminčiais visose aikštyno vietose, tačiau taip pat žaidėjams, kurie nori minkštesnio pojūčio, lyginant su „Tour” serijos kamuoliukais.

  44.90 
  titleist_golf_balls

  Titleist AVX Golfo Kamuoliukai 12 vnt.

  (0)

  Titleist AVX golfo kamuoliukai skirti golfo žaidėjams, norintiems patobulinti savo žaidimą naudojant pažangią technologiją, kuri užtikrina mažą skrydį, mažą iron’ų smūgių sukimąsi, ilgesnį atstumą, neįtikėtinai minkštą pojūtį bei puikią ridenimo kontrolę green’e.

  63.60 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias