Srixon

TOP30% NUOLAIDA
SX23-Clubs-ZX-MKII-HybridSX23-Clubs-ZX-MKII-Hybrid-2

SRIXON ZX MK2 HYBRID

SRIXON ZX MK2 HYBRID – Kompaktiškas, galingas ir neįtikėtinai patikimas. Šie naujos išvaizdos ZX MK II hybrid’ai kelia pasitikėjimą, užtikrina švarų smūgį ir neleidžia pasiduoti.

188.90 
TOP
srixon_tour_staff_bagsrixon_lazdu_krepsys

Srixon Tour Staff Lazdų Krepšys

Srixon Tour Staff Lazdų Krepšys yra aukštos kokybės golfo krepšys, sukurtas pagal profesionalių golfo žaidėjų poreikius. Šis krepšys puikiai tinka ilgalaikiam ir intensyviam naudojimui, pasižymi tvirta konstrukcija ir patogiomis funkcijomis, tokiomis kaip didelė talpa, daugybė kišenių, patogios rankenos ir patikimas užsegimas. Juodas dizainas suteikia elegantiškumo ir stiliaus jūsų golfo įrangai.

399.90 
TOP
srixon_cartbag_waterproffsrixon_lazdu_krepsys

Srixon Vandeniui Atsparus Vežimėlio Krepšys

Srixon Vandeniui Atsparus Vežimėlio Krepšys – stilingas, vandeniui atsparus golfo vežimėlio krepšys su gausiu kišenių kiekiu ir apsauga. Krepšys sukurtas taip, kad būtų paprasta nešioti, suteikiant pakankamai vietos visiems jūsų golfo reikmenims. Krepšys pagamintas iš aukštos kokybės vandeniui atsparaus audinio su vandeniui atspariais užtrauktukais ir drėgmę atstumiančiais užsegimais, todėl galite būti tikri, kad visi vertingi daiktai yra saugūs. Dvi viršaus rankenos skirtos paprastam užkėlimui į jūsų vežimėlį ar patogiam transportavimui.

289.90 
TOP
SX23-Bags-SRX-Premium-Cart-Bag-Blue-Blackgolfo_lazdu_krepsys

SRIXON Premium Vežimėlio Krepšys

SRIXON Premium Vežimėlio Krepšys – aukščiausios kokybės golfo lazdų krepšys, specialiai sukurtas golfo žaidėjams su vežimėliais. Šis stulbinantis krepšys pasižymi aukštos kokybės medžiagomis ir didelėmis daiktų kišenėmis.

189.90 
TOP
ballmarkerallweathergloveblack

Srixon All Weather Pirštinė

Srixon All Weather pirštinė puikiai tinka žaisti golfą bet kokiomis oro sąlygomis dėl maksimalaus sukibimo delno ir ventiliacijos taškų, užtikrinančių oro pralaidumą. Taip pat šios golfo pirštinės yra ypač patogios, dėl savo lankstumo, kad būtų lengviau smūgiuoti tobulą smūgį.

14.90 
TOP
srixon_rain_gloves

Srixon Lietaus Pirštinės

Srixon Lietaus Pirštinės – geriausias sukibimas lietingomis bei drėgnomis oro sąlygomis. „Srixon” lietaus golfo pirštinės yra būtinas atributas golfo žaidėjams, žaidžiantiems bet kokiu oru. Greitai džiūstanti trikotažinė medžiaga užtikrina optimalų pralaidumą orui. Lanksčios ir patogios aukštos kokybės pirštinės nuo lietaus reiškia, kad galėsite tęsti žaidimą, kad ir koks blogas būtų oras.

Komplekte dvi pirštinės. Kairė ir dešinė.

19.90 
TOP
Srixon-umbrella-black

Srixon Golfo Skėtis

„Srixon” golfo skėtis su dviguba medžiaga bei aštuonių juostų apdaila, užtikrina pakankamą apsaugą nuo lietingų oro sąlygų. Šis „Srixon Double Canopy” golfo skėtis turi ištraukiamą rankeną. Jis taip pat turi vėjo ventiliacijos vidinę virvelės konstrukciją ir pro-grip rankeną su specialiais medalionais, kad būtų patogu laikyti. Skėtis pagamintas iš 100 % nailono audinio ir yra juodos spalvos.

39.90 
TOP
Srixon_Q-Star_Tour_Divide_Orange_BallQ-Star_Tour_srixon_golf

Srixon Q-Star Tour Divide Kamuoliukai

Išsiskirkite iš minios su Srixon Q-Star Tour Divide kamuoliukais. Kitaip nei dažyti golfo kamuoliukai, visa DIVIDE termoplastinio uretano danga yra padengta ryškiais pigmentais, todėl spalva nesubraižoma ir nesuplyšta. Be to, šis aukščiausios kokybės uretanas padidina sukimąsi, kad kamuoliukas būtų gerai valdomas ant green’o.

39.90 
TOP
srixon_Ad333_golf_ballssrixon_golfo_kamuoliuku

Srixon AD333 Golfo Kamuoliukai

Srixon AD333 golfo kamuoliukai užtikrina puikų atstumo ir kamuoliuko sukimosi kontrolės green’o zonoje derinį.  Inovacijos, padedančios pakelti žaidimą į aukštesnį lygį. Aukščiausias našumas prasideda nuo tinkamų kamuolių. Jei esate žaidėjas, kuriam reikia didesnio atstumo ir atlaidumo, tuomet 10-osios kartos AD333 kamuoliukai yra tai, ko ieškote.

31.60 
TOP25% NUOLAIDA
SX23-Clubs-ZX5-MKII-DriverSX23-Clubs-ZX5-MKII-Driver

Srixon ZX5 MK2 Driver

Srixon ZX5 Mk2 Driver sukurtas žaidėjams, kurie nori didesnio atlaidumo ir didelio, pasitikėjimą keliančio profilio. Didelis, plokščias pagrindas ir 8g galinis svoris padeda lengvai smūgiuoti aukštesnius, tolimesnius ir tiesesnius smūgius. Reguliuojama įvorė leidžia pasirinkti galvos kampą, kad atitiktų jūsų smūgio poreikius.

429.90 
TOP
ZX_Fairway_Woods_V1_Lrgsrixon_Fairway_Woods

Srixon ZX MK2 Fairway Wood

Srixon ZX MK2 Fairway Wood golfo lazda suprojektuota taip, kad pasitikėtumėte savimi smūgiuojant fairway ir iš startinės aikštelės(tee-box). ZX fairway wood’as turi „Cannon” padą, užtikrinantį optimalų svorio centrą ir didesnį kamuoliuko greitį.

 

339.90 
TOP29% NUOLAIDA
SX23-Clubs-ZX-MKII-Utilitysrixon_iron_golfo_lazdos

Srixon ZX MK2 Utility Iron

Srixon ZX MK2 Utility Iron-  pakaitiniai ilgieji iron’ai siūlo kiekvienam žaidėjui – net ir profesionalams – daugiau galios, kontrolės ir švelnumo žaidžiant ilgąjį žaidimą. Šių iron’ų konstrukcija panaši į ašmenis ir yra tuščiavidurė. Jų žemas svorio centras ir atlaidumas, lengvai padidina smūgio greitį.

199.90 
TOP
SX23-Clubs-ZX4-MKII-Iron

Srixon ZX4 MK2 Iron Rinkinys

Srixon ZX4 MK2 Iron rinkinys – ATLAIDUMAS!  Iron’ai idealiai tinka vidutinio ir didelio handicap’o žaidėjams. Už elegantiškos iron’ų išvaizdos ir aukščiausios kokybės savybių slypi didžiausias atlaidumas ir didelis atstumas. Visą tai užtikrina tuščiavidurių lazdų galvų konstrukcijos. Siauras viršus, vidutinio pločio padas, ilgiausias galvos ilgis ir didžiausias poslinkis.

Iron’ų komplektas: 5-PW

1199.90 
TOP
SX23-Clubs-ZX5-MKII-Ironsrixon_golf_irons_set

Srixon ZX5 MK2 Iron Rinkinys

Srixon ZX5 MK2 Iron Rinkinys – ATSTUMAS! Šie iron’ai idealiai tinka mažo ir vidutinio handicap’o golfo žaidėjams. Tobulai aštrios išvaizdos, galios ir patogumo žaisti kombinacija. Šiuose „cavity back”, atstumo iron’uose suderinta aukščiausios kokybės medžiagos ir pažangi atstumo technologija. Siaura viršutinė linija su vidutinio pločio padu, ilgis ir poslinkis.

Iron’ų komplektas: 5-PW

1199.90 
Close
Close
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias