Spalding

Spalding prekės ženklas yra žinomas dėl savo ilgametės istorijos ir aukštos kokybės golfo ir kitų sportų produktų. Golfo lazdos, kamuoliukai ir įranga yra gerai žinomi tarp golfo entuziastų dėl jų patikimumo ir efektyvumo. Spalding golfo lazdos yra kuriamos taikant naujausias technologijas ir modernų dizainą, siekiant užtikrinti puikią lazdų ir kamuoliukų kontrolę smūgio metu.

  spalding_executive_lady_golf_clubs_set

  Spalding Executive Lazdų Rinkinys Moterims

  (1)

  Spalding Executive lazdų rinkinys moterims yra sukurtas specialiai moterims, siekiančioms tobulėti golfo aikštyne. Šis rinkinys apima visas būtiniausias lazdas, reikalingas norint mėgautis žaidimu, įskaitant driver’į, hybrid’ą, ilguosius ir trumpuosius iron’us bei putter’į. Kiekviena lazda yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir efektyvumą žaidimo metu. Su Spalding Executive lazdų rinkiniu, jūs būsite pasirengusios startuoti ir mėgautis devynių ar aštuoniolikos duobučių žaidimu!

  Komplektas: driver’is; hybrid’as; iron’ai: 7,8,9; trumpų smūgių lazdos: PW, SW; Putter’is + vežimėlio golfo lazdų krepšys.

  489.90 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias