Clicgear yra mėgiamas prekės ženklas dėl savo patikimų ir inovatyvių golfo vežimėlių, kuriuos galima lengvai sulankstyti ir transportuoti. Šie vežimėliai yra stabilūs, patogūs ir turi daugybę funkcijų, padedančių žaidėjams patogiai transportuot įrangą per visą golfo lauką. Be to, Clicgear gamina aksesuarus, tokius kaip krepšių laikikliai, skėčiai ir kitą.

  15% NUOLAIDA
  clicgear_rovic_golf_cartclicgear_rv1c_20_cart

  Clicgear Rovic RV1C 2.0 Lazdų Vežimėlis

  Susipažinkite su naujuoju „Clicgear Rovic RV1C 2.0” golfo lazdų vežimėliu, tai „šviežiausias” ir labiausiai supaprastintas triratis golfo vežimėlis „Rovic“ asortimente. Šis naujausias modelis keičia žaidimo taisykles dėl itin kompaktiško dizaino, todėl jį neįtikėtinai lengva sulankstyti ir jis yra lengvesnis nei bet kada anksčiau – idealiai tinka golfo žaidėjams, kurie mėgsta vaikščioti po lauką.

  Vežimėlis turi pažangiausius silikoninius golfo lazdų krepšio dirželius, kurie užtikrina saugų laikymą. Taip pat šis vežimėlis turi išorinį kamuoliukų laikiklį, kuris pagreitins jūsų žaidimą, nes golfo kamuoliukus pasieksite ypač lengvai, taip pat liks daugiau vietos pagrindinėje dėtuvėje. Šis vežimėlis pasižymi neprilygstamu manevringumu, todėl galite be vargo judėti aikštynu ir daugiau dėmesio skirti žaidimui.

  Naujasis Rovic® 2.0 puikiai tinka visiems, pasirengusiems pagerinti savo golfo žaidimą. Jame suderinti šiuolaikiniai patogumai ir dinamiškas veikimas, nustatant naujausius standartus golfo žaidėjams visame pasaulyje.

  245.90 
  8% NUOLAIDA
  clicgear_lazdu_vezimelis_sketis

  Clicgear 4.0 Lazdų Vežimėlis + Clicgear Skėtis

  „Clicgear Model 4.0” golfo lazdų vežimėlis yra naujausias labai sėkmingo trijų ratų golfo vežimėlio dizaino atnaujinimas. Originalus dizainas papildytas keliais patobulinimais, kad šis modelis taptų geriausiu iki šiol.

  Clicgear® Skėtis yra vienas iš populiariausių golfo skėčių, idealiai tinka jūsų Clicgear vežimėliui.

  Clicgear skėtis sukurta suteikti maksimalią apsaugą. Specialiai suformuota rankena, kuri idealiai tinka visiems Clicgear skėčių laikikliams.

  349.90 
  13% NUOLAIDA
  macgregor_lazdos_clicgear_vezimelis

  Macgregor DCT3000 Lazdų Komplektas + Clicgear 4.0 Vežimėlis

  Specialus pasiūlymas: Macgregor DCT3000 lazdų komplektas + Clicgear 4.0 vežimėlis

  Macgregor DCT3000 Lazdos – tai vienas geriausių rinkinių pradedantiesiems bei norintiems tobulėti golfo žaidėjams.

  Komplektas: 12 lazdų. Kairiarankiams.

  • Driver’is(1), fairway wood’as(3), hybrid’ai(3 ir 4), iron’ai: 5,6,7,8,9. Trumpų smūgių lazdos: PW, SW. Ridenimo lazda: putter.

  Taip pat į komplektą įeina lazdų apsaugos bei prabangus Macgregor lazdų krepšys golfo vežimėliui – tai visa įranga, kurios reikia norint žaisti golfą.

  „Clicgear Model 4.0” golfo lazdų vežimėlis yra naujausias labai sėkmingo trijų ratų golfo vežimėlio dizaino atnaujinimas. Originalus dizainas papildytas keliais patobulinimais, kad šis modelis taptų geriausiu iki šiol. Tai – naujas dangčio užraktas, reguliuojamas viršutinis balnelis, silikoniniai dirželiai, reguliuojamas priekinis ratas, skėčio vamzdelio dirželis, patobulintas rezultatų kortelių ir pieštukų laikiklis.

  890.90 
  15% NUOLAIDA
  cleveland_bloom_clicgear_trolley

  Cleveland Bloom Moteriškos Lazdos + Clicgear 4.0 Vežimėlis

  Naujasis Cleveland Bloom Lazdų Rinkinys Moterims pasižymi lengvomis, atstumą užtikrinančiomis technologijomis, specialiai sukurtomis pradedančiosioms ir vidutinio lygio golfo žaidėjoms.

  Komplektą sudaro: 9 lazdos: Driver’is 14°, #5 fairway wood’as, #5 hybrid’as, iron’ai 7-SW bei putter’is.  Taip pat į šį komplektą įeina ir cleveland lazdų krepšys.

  „Clicgear Model 4.0” golfo lazdų vežimėlis yra naujausias labai sėkmingo trijų ratų golfo vežimėlio dizaino atnaujinimas. Originalus dizainas papildytas keliais patobulinimais, kad šis modelis taptų geriausiu iki šiol. Tai – naujas dangčio užraktas, reguliuojamas viršutinis balnelis, silikoniniai dirželiai, reguliuojamas priekinis ratas, skėčio vamzdelio dirželis, patobulintas rezultatų kortelių ir pieštukų laikiklis.

  1049.90 
  25% NUOLAIDA
  wilson_golfo_lazdu_rinkinys

  Wilson Prostaff SGI Lazdų Rinkinys + Clicgear 4.0

  Viskas ko reikia pradėti žaisti golfą – čia! Wilson Prostaff SGI ir Clicgear 4.0 lazdų vežimėlis. Įsigykite šį komplektą ypatingomis kainomis ir pradėkite savo rezultatyviausią sezoną jau dabar! Patikimas golfo lazdų vežimėlis užtikrins, kad žaisti būtų patogu ir malonu bei kuo mažiau pavargtumėte. Wilson prekės ženklas puikiai žinomas pasaulinis ženklas, kuris kuria inovacijas daugelyje sporto sričių.

  699.90 
  clicgear_umbrellaclicgear_skėtis

  Clicgear Skėtis

  Clicgear® Skėtis yra vienas iš populiariausių golfo skėčių, idealiai tinka jūsų Clicgear vežimėliui.

  Clicgear skėtis sukurta suteikti maksimalią apsaugą. Specialiai suformuota rankena, kuri idealiai tinka visiems Clicgear skėčių laikikliams. Skėtis pagamintas iš vandeniui atsparaus ir UV spinduliams atsparaus dengto nailono, todėl puikiai tinka tiek saulėta, tiek lietingą dieną.

  Skėtis tinka visiems Clicgear vežimėlių modeliams, taip pat daugumai kitų golfo vežimėlių prekių ženklų, kurie turi skėčių laikiklius.

  Dydis: ~172 cm

  49.90 
  clicgear-rovic-juniorCGRV3J-WHT_H_700x

  Clicgear Rovic Vaikiškas Lazdų Vežimėlis

  ROVIC” YRA ĮDOMI NAUJA STUMIAMŲ VEŽIMĖLIŲ KRYPTIS, KURI UŽTIKRINA AUKŠČIAUSIOS KLASĖS DIZAINĄ UŽ PUIKIĄ KAINĄ.

  Clicgear Rovic Vaikiškas Lazdų Vežimėlis. „Rovic” – tai nauja įdomi stumdomų vežimėlių kryptis, kuri užtikrina aukščiausios klasės dizainą už puikią kainą. „Rovic” šviežias ir aštrus stilius apima kampuotas linijas ir modernų siluetą. Be to, visi „Rovic” komponentai ir priedai surinkti iš itin tvirtų ir atsparių dalių, o visa tai nenusileidžia aptakiam, lengvam rėmui.

  RV3J yra „Rovic” jaunesniojo amžiaus vežimėlis. Šis vežimėlis pasižymi ta pačia kokybe ir dizainu kaip ir RV3F, tačiau turi tik keletą funkcijų mažiau nei jo vyresnysis brolis ir yra šiek tiek mažesnis, kad į jį tilptų jaunesniųjų žaidėjų krepšys. RV3J sulankstomas iki kompaktiško dydžio 78 x 36 x 34 cm

  189.90 
  9% NUOLAIDAPOPULIARU
  trolleygolf-clubs-trolley

  Clicgear 4.0 Golfo Lazdų Vežimėlis

  Clicgear 4.0 golfo vežimėlis yra patikimas ir kompaktiškas, puikiai tinkantis golfo žaidėjams. Jis turi patobulintą stabdžių sistemą ir ergonomišką dizainą, užtikrinantį lengvą naudojimą ir saugumą. Dideli ratai ir tvirtas rėmas leidžia sklandžiai judėti bet kokiomis sąlygomis. Tai vienas populiariausių golfo vežimėlių dėl savo patvarumo, funkcionalumo ir paprasto naudojimo. Jame taip pat yra daug patogių skyrių daiktams susidėti ir jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą.

  299.90 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias