Cleveland

TOP
Cleveland-Clubs-Drivers-XL2Cleveland-driver

Cleveland Launcher XL 2 Driver

Ši Cleveland Launcher XL 2 Driver lazda turi didelę galvą, tikrai didelę. Todėl bus lengva pataikyti smūgius tiesiai į galvos vidurį. Dėl didžiausio MOI, koks tik kada nors buvo „Cleveland Golf” driver’iuose, „Launcher XL” privers jus mažiau galvoti apie driver’io smūgį ir galėsite daugiau dėmesio skirti kitiems smūgiams.

389.90 
TOP
Cleveland-Clubs-Drivers-XL2Cleveland-driver

Cleveland Launcher XL 2 Driver Moterims

Ši Cleveland Launcher XL 2 Driver lazda moterims turi didelę galvą, tikrai didelę. Todėl bus lengva pataikyti smūgius tiesiai į galvos vidurį. Dėl didžiausio MOI, koks tik kada nors buvo „Cleveland Golf” driver’iuose, „Launcher XL” privers jus mažiau galvoti apie driver’io smūgį ir galėsite daugiau dėmesio skirti kitiems smūgiams.

389.90 
TOP
CG23-Clubs-Wedges-RTX6-Zipcore-Black-Satintrumpu_smugiu_lazdos

Cleveland RTX6 Zipcore Wedge Black Satin

Naujieji Cleveland RTX 6 ZipCore Wedge yra sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų sukimosi efektyvumą visame golfo lauke, nepriklausomai nuo padėties. Dabar galite pasiekti maksimalų sukimą iš fairway, nelygaus paviršiaus, smėlio ir net esant drėgnoms sąlygoms.

149.90 
TOP
cleveland_wedge_moterims

Cleveland Smart Sole 4 BS Wedge Moterims

Cleveland Smart Sole 4 BS Wedge Moterims  – palengvina trumpąjį žaidimą. Dėl itin plataus pado ir patobulintos „Feel Balancing” technologijos „Smart Sole 4” užtikrina maksimalų atlaidumą ir lengvesnį žaidimą bunkeriuose

129.90 
TOP
cleveland_cbx_zipcore

Cleveland CBX Zipcore Wedge Moterims

Cleveland CBX ZipCore wedge moterims, padės numušti tikslinius smūgius į green’ą. Smūgiuosite tiksliau ir švariau.

139.90 
TOP
CLEVELAND_ SMART_SOLE_CHIPPING_WEDGEwedge_chipping

Cleveland Smart Sole 4 Chipping Wedge Moterims

Cleveland Smart Sole 4 BS Wedge Moterims  – palengvina trumpąjį žaidimą. Dėl itin plataus pado ir patobulintos “Feel Balancing” technologijos “Smart Sole 4” užtikrina maksimalų atlaidumą ir lengvesnį žaidimą bunkeriuose.

129.90 
TOP
golfo_lazdagolfo_lazda_vyrams

Cleveland Zipcore Full Face TS Wedge

Cleveland Zipcore Full Face TS Wedge – Puikus pasirinkimas trumpų smūgių žaidimui.  Viso ilgio „UltiZip” grioveliai ir patobulintas „High-Toe” profilis išstumia mintis apie smūgius į šoną. Be to, lazdos galvos paviršius pagamintas revoliucinio „ZipCore” pagrindo. Taigi, pirmyn. Atraskite šią lazdą ir demonstruokite fantastinius smūgius į green’ą.

139.90 
TOP
CG-HBSOFT-14_V1_Lrgcleveland_putter_hb_soft

Cleveland HB Soft Premier Putter #14

Cleveland HB Soft Premier Putter #14  – Tai Huntington Beach serijos putter’is, kuris turi tiksliai išfrezuotą galvą ir „Speed Optimized Face” technologiją, kuri užtikrina aukščiausios kokybės ridenimo patirtį. Green’e jauskitės užtikrintai su šiuo putter’iu.

129.90 
TOP
CG22-Clubs-HB-Soft-Milled-5ridenimo_lazda_golfas

Cleveland HB Soft Milled 5.0 Putter

Cleveland HB Soft Milled 5.0 Putter lazda yra kompaktiškos konstrukcijos.

Visiškai nauja HB SOFT Milled putter’ių linija – tai aukščiausios kokybės funkcijų ir technologijų derinys už neįtikėtiną kainą. Dėl naujo frezavimo proceso, frezavimo tikslumas tampa prieinamas visiems. Kainos ir kokybės santykis neįtikėtinas.

189.90 
TOP
CG22-Clubs-HB-Soft-Milled-14CG22-Clubs

Cleveland HB Soft Milled Putter 14.0

Cleveland HB Soft Milled Putter 14.0 turi „full-mallet” dizainą su vienu išlenkimu ir kontrastingu trijų linijų išlyginimu – geriausiai tinka tiesiam smūgiui.

Visiškai nauja HB SOFT Milled putter’ių linija – tai aukščiausios kokybės funkcijų ir technologijų derinys už neįtikėtiną kainą. Dėl naujo frezavimo proceso, frezavimo tikslumas tampa prieinamas visiems. Kainos ir kokybės santykis neįtikėtinas.

189.90 
TOP
golfo_lazdafull_mallet

Cleveland HB Soft Premier Putter #8

Cleveland HB Soft Premier Putter #8 yra vieno lenkimo ašmenų dizaino, kuris dėl tiksliai išfrezuoto paviršiaus ir „Cleveland” patentuotos „Speed Optimized Face” technologijos užtikrina minkštą, ypač švelnų pojūtį, geresnį greičio valdymą ir organišką riedėjimą.

129.90 
TOP
clevelandputter_hb_soft

Cleveland Golf HB Soft #8

Cleveland Golf HB Soft #8 putter’is – šiek tiek padidintos galvos dizainas su vienu išlenkimu ir kontrastingu trijų linijų išlyginimu – geriausiai tinka tiesiam smūgiui.

Visiškai nauja HB SOFT Milled putter’ių linija – tai aukščiausios kokybės funkcijų ir technologijų derinys už neįtikėtiną kainą. Dėl naujo frezavimo proceso, frezavimo tikslumas tampa prieinamas visiems. Kainos ir kokybės santykis neįtikėtinas.

129.90 
TOP
cleveland_mens_full_setcleveland

Cleveland Golfo Lazdų Rinkinys

Pakelkite savo žaidimą keliais laipteliais aukštyn su – Cleveland golfo lazdų komplektu, kurio lazdos sukurtos atsižvelgiant į atstumą ir atlaidumą.

Šis Cleveland golfo lazdų rinkinys – puikus pasirinkimas tiems žaidėjams, kurie žaidžia jau ne pirmąjį sezoną ir ieško lazdų atsinaujinimui.

Šį 10 dalių rinkinį sudaro titaninis driver’is 10,5°, #5 fairway wood’as, #5 hybrid’as, iron’ai 6- SW ir putter’is. Taip pat į komplektą įeina golfo lazdų krepšys bei lazdų apsaugos.

849.90 899.90 
TOP
CG23-Bloom-Set-Black-Pinkcleveland_moteriskas_rinkinys

Cleveland Bloom Lazdų Rinkinys Moterims

Naujasis Cleveland Bloom Lazdų Rinkinys Moterims pasižymi lengvomis, atstumą užtikrinančiomis technologijomis, specialiai sukurtomis pradedančiosioms ir vidutinio lygio golfo žaidėjoms.

Komplektą sudaro: 9 lazdos: Driver’is 14°, #5 fairway wood’as, #5 hybrid’as, iron’ai 7-SW bei putter’is.  Taip pat į šį komplektą įeina ir cleveland lazdų krepšys.

899.90 
TOP
cg_friday_cart_bag_red_wht_cr_lrgcleveland_friday_cart_bag

Cleveland Friday Vežimėlio Krepšys

Atrodykite žavingai su Cleveland friday vežimėlio krepšiu. Šis krepšys turi 14 lazdų skyrių, kurie leidžia tvarkingai susidėti golfo lazdas ir tuo pačiu užtikrina jų patogų naudojimą. Taip pat jis pasižymi lengvumu. Svoris tik 2,5 kg.

Šis krepšys taip pat yra draugiškas vežimėliui, dėka specialiai suprojektuoto pagrindo.

169.90 
TOP
CLEVELANDSTDBLUNVYsaturday-cleveland-black

Cleveland Saturday Pastatomas Krepšys

Šis Cleveland Saturday pastatomas krepšys turi visas reikiamas golfo krepšio savybes.

Vos 2,7 kg sveriantis krepšys reiškia, kad netrukus nebereikės vežimėlio ar asmeninio nešiko, nes šį lengvą krepšį lengvai galėsite naudoti visame aikštyne. Krepšys turi 14 lazdų skyrių, todėl kiekviena lazda gali turėti savo atskirą norimą krepšio vietą, todėl tai puikus krepšys mėgstantiems organizuotai susidėti savo lazdas. Taip pat nereikės nerimauti dėl lazdų shaft’ų būklės krepšyje, nes kiekviename skyriuje yra tinklelio paminkštinimas, kuris apsaugo jūsų lazdas.

159.90 
TOP
Umbrella-cleveland

Cleveland Gustbuster Golfo Skėtis

Šis puikus „Cleveland Gustbuster” golfo skėtis apsaugo nuo vėjo ir lietaus. Šis „Cleveland Golf” firminis skėtis turi dvigubą stogelį. Apsaugo nuo visų oro sąlygų: lietus, vėjas, saulė.

Dydis: 157 cm

39.90 
TOP
junior-medium-setjunior-d_

Cleveland Vaikiškas Golfo Lazdų Rinkinys 7-9m.

Cleveland Golf vaikiškas golfo lazdų rinkinys skirtas 7-9 metų amžiaus vaikams, kurių ūgis yra 110-132 cm.

Rinkinį sudaro 6 lazdos: Driver’is (18°), Hybrid’as (28°), Iron’ai: 7 ir 9, SW (56°) bei Putter’is.

339.90 
TOP
cleveland_driver_xl

Cleveland Launcher XL Driver

Šis „Cleveland Launcher XL Driver” yra tikrai didelio dydžio, todėl juo lengva pataikyti smūgius tiesiai į galvos vidurį. Dėl didžiausio MOI, koks tik kada nors buvo „Cleveland Golf” driver’iuose, „Launcher XL” privers jus mažiau galvoti apie lazdą rankose, o daugiau apie tai, kaip įveikti bunkerius, kitus pavojus ir priartėti prie green’o.

219.90 
TOP
Cleveland_launcher_fairway_wood_moterimscleveland_fairway_wood

Cleveland Launcher HB Turbo Fairway Wood Moterims

Greitis! „Launcher HB Turbo Fairway Wood Moterims užtikrina didesnį greitį ir atstumą, todėl aistringos golfo žaidėjos gali atlikti aukštesnius, ilgesnius ir tiesesnius smūgius nuo smeigtuko arba nuo fairway. Ženkite žingsnį į priekį su „Cleveland Launcher HB Turbo Fairway Wood.

199.90 
Close
Close
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias