Cleveland Golf yra žinomas dėl savo aukštos kokybės golfo lazdų, jos suteikia puikų jausmą ir kontrolę žaidimo metu. Cleveland golf prekės ženklą mėgsta ir pradedantieji ir profesionalai. Atraskite ir patirkite!

  cleveland_ballmarker_capcleveland_ballmarker_cap

  Cleveland Ballmarker Kepurė

   Cleveland Ballmarker kepurė – stilius ir apsauga

  Kepurė pagaminta iš drėgmei pralaidžios medžiagos. Komplekte – kamuoliuko žymeklis.

  Tinkamumas: unisex

  21.90 
  14% NUOLAIDAPOPULIARU
  rtx_cleveland_wedgeCG23-Clubs-Wedges-RTXFF2-Satin

  Cleveland RTX Full Face 2 Wedge

  Cleveland RTX Full Face 2 Wedge – Didesnis smūgių universalumas su pilno paviršiaus grioveliais.

  Ši trumpų smūgių lazda užtikrina dar didesnį universalumą bet kokioje green’o pusės padėtyje ar bet kokiomis sąlygomis. RTX Full-Face 2 lazdoje įdiegtos HydraZip, ZipCore ir UltiZip technologijos. Sukurta taip, kad padėtų žaidėjams atlikti drąsius, atvirus smūgius aplink green’ą.

  159.90 
  15% NUOLAIDA
  cleveland_bloom_clicgear_trolley

  Cleveland Bloom Moteriškos Lazdos + Clicgear 4.0 Vežimėlis

  Naujasis Cleveland Bloom Lazdų Rinkinys Moterims pasižymi lengvomis, atstumą užtikrinančiomis technologijomis, specialiai sukurtomis pradedančiosioms ir vidutinio lygio golfo žaidėjoms.

  Komplektą sudaro: 9 lazdos: Driver’is 14°, #5 fairway wood’as, #5 hybrid’as, iron’ai 7-SW bei putter’is.  Taip pat į šį komplektą įeina ir cleveland lazdų krepšys.

  „Clicgear Model 4.0” golfo lazdų vežimėlis yra naujausias labai sėkmingo trijų ratų golfo vežimėlio dizaino atnaujinimas. Originalus dizainas papildytas keliais patobulinimais, kad šis modelis taptų geriausiu iki šiol. Tai – naujas dangčio užraktas, reguliuojamas viršutinis balnelis, silikoniniai dirželiai, reguliuojamas priekinis ratas, skėčio vamzdelio dirželis, patobulintas rezultatų kortelių ir pieštukų laikiklis.

  1049.90 
  13% NUOLAIDA
  clevelandtravelcover

  Cleveland Kelioninis Lazdų Krepšys

  Cleveland Kelioninis Lazdų Krepšys yra puikus pasirinkimas golfo mėgėjams, kurie dažnai keliauja su savo lazdomis. Šis krepšys yra specialiai sukurtas, kad užtikrintų maksimalų saugumą ir patogumą transportuojant lazdas. Cleveland Kelioninis Lazdų Krepšys turi viską, kad kelionė su golfo lazdomis būtų be rūpesčių.

  139.90 
  CG23-Clubs-Putters-Frontline-Elite-8.0-5CG23-Clubs-Putters-Frontline-Elite-8.0-7

  Cleveland Golf Frontline Elite 8.0 Putter

  Tradicinės formos ir profilio Cleveland Golf Frontline Elite 8.0 Putter lazda. Naudojama šiek tiek padidintu paviršiumi, sujungta su įstrižu lenktu shaft’u, kuris geriausiai tinka tiesiam smūgiui.

  Vienintelis toks volframo SOFT paviršius, konkrečiam modeliui pritaikytas pado ir atsvaros svoris bei „Cleveland” 2135 technologija – viskas „Frontline Elite”. Šis putter’is sukurtas taip, kad padėtų jums pataikyti tiesesnius smūgius, užtikrinant pastovų atstumą ir neįtikėtiną pojūtį.

   

  249.90 
  CG23-Clubs-Putters-Frontline-Elite-Elevado-Spud

  Cleveland Golf Frontline Elite Elevado Putter

  Viena populiariausių „Cleveland” visų laikų putter lazdų galvos formų – ELEVADO.  Šios lazdos turi sparnuotą plaktuko dizainą ir „Slant Neck” korpusą, geriausiai tinkantį smūgiams nedideliu lanku.

  Vienintelis toks volframo SOFT paviršius, konkrečiam modeliui pritaikytas pado ir atsvaros svoris bei „Cleveland” 2135 technologija – viskas „Frontline Elite”. Šis putter’is sukurtas taip, kad padėtų jums pataikyti tiesesnius smūgius, užtikrinant pastovų atstumą ir neįtikėtiną pojūtį.

  Atraskite Cleveland Golf Frontline Elite Elevado Putter lazdas!

  249.90 
  CG23-Clubs-Putters-Frontline-Elite-RHOcleveland_ridenimo_lazdos

  Cleveland Golf Frontline Elite RHO Putter

  Naujausia Cleveland Golf Frontline Elite RHO Putter lazda pasižymi pažangiomis formomis, apgalvotu galvos dizainu ir įstrižu shaft’u, geriausiai tinkančiu tiesiam smūgiui.

  Vienintelis toks volframo SOFT paviršius, konkrečiam modeliui pritaikytas pado ir atsvaros svoris bei „Cleveland” 2135 technologija – viskas „Frontline Elite”. Šis putter’is sukurtas taip, kad padėtų jums pataikyti tiesesnius smūgius, užtikrinant pastovų atstumą ir neįtikėtiną pojūtį.

   

  249.90 
  Cleveland_Clubs_Irons_Halo_ZipCore_XLCG23_Clubs_Irons_Halo_ZipCore_XL

  Cleveland Zipcore XL Iron Rinkinys Moterims

  Dideli iron’ai?  Taip, prašom – Cleveland Zipcore XL Iron Rinkinys Moterims. AI suprojektuoti „MainFrame” paviršiai ir svoris kartu su legendine „ZipCore” technologija kartu užtikrina visą galią, kontrolę ir pasitikėjimą, kurių reikia norint smūgiuoti toli ir nesunkiai smūgiuoti arti. O ar paminėjome,  šie iron’ai velniškai gerai atrodo? Ohoho! Tik pažvelkite į juos!

  Iron’ų komplektas: 6-PW

  689.90 
  Cleveland_Clubs_Irons_Halo_ZipCore_XLCG23_Clubs_Irons_Halo_ZipCore_XL

  Cleveland Zipcore XL Iron Rinkinys

  Dideli iron’ai?  Taip, prašom – Cleveland Zipcore XL Iron Rinkinys. AI suprojektuoti „MainFrame” paviršiai ir svoris kartu su legendine „ZipCore” technologija kartu užtikrina visą galią, kontrolę ir pasitikėjimą, kurių reikia norint smūgiuoti toli ir nesunkiai smūgiuoti arti. O ar paminėjome,  šie iron’ai velniškai gerai atrodo? Ohoho! Tik pažvelkite į juos!

  Iron’ų komplektas: 5-PW

  789.90 869.90 
  CG23_Clubs_Irons_Halo_XL_FFgolfo_lazdu_rinkinys_iron_cleveland

  Cleveland Halo XL FF Iron Rinkinys Moterims

  Norite, kad žaidimas būtų geresnis? Rinkitės dydį. Visiškai naujas Cleveland Halo XL FF Iron rinkinys moterims suteikia ir vieną, ir kitą. Didesnės, tuščiavidurės lazdų galvos užtikrina didesnį atlaidumą. Geresnis sukimasis dėl „HydraZip” paviršiaus. Geresnė sąveika su žole dėl trijų patobulintų pado konstrukcijų. Didesni, per visą lazdos galvą paviršiaus grioveliai – tai pirmas toks iron’ų modelio pavyzdys pramonėje – geresniam smūgio efektyvumui per visą galvos paviršių.

  Iron’ų komplektas: 6-PW

  729.90 
  CG23_Clubs_Irons_Halo_XL_FFgolfo_lazdu_rinkinys_iron_cleveland

  Cleveland Halo XL Full Face Iron Rinkinys

  Norite, kad žaidimas būtų geresnis? Rinkitės dydį. Visiškai naujas Cleveland Halo XL Full Face Iron rinkinys suteikia ir vieną, ir kitą. Didesnės, tuščiavidurės galvutės užtikrina didesnį atlaidumą. Geresnis sukimasis dėl „HydraZip” paviršiaus. Geresnė sąveika su žole dėl trijų patobulintų pado konstrukcijų. Didesni, per visą lazdos galvą paviršiaus grioveliai – tai pirmas toks iron’ų modelio pavyzdys pramonėje – geresniam smūgio efektyvumui per visą galvos paviršių.

  Iron’ų komplektas: 6-PW arba 5-PW

  729.90 769.90 
  44% NUOLAIDA
  cleveland_launcher_irons_setcleveland_golfo_lazdos_moterims

  Cleveland Launcher XL Iron Rinkinys Moterims

  Nėra vieno universalaus sprendimo, kaip geriau žaisti golfą. Todėl „Cleveland” sukūrė tuščiavidurius ir efektyvius moteriškus „Launcher XL Irons” ilguosius iron’us, o trumpieji iron’ai su landa nugarinėje dalyje dar vadinami „cavity back”. Tai atlaidumas ten, kur reikia, ir kontrolė ten, kur reikia, ir visa tai – iš to paties iron’ų rinkinio.

  Cleveland Launcher XL Iron Rinkinys Moterims – žaiskite kokybiškai, patogiai ir efektyviai.

  Iron’ų komplektas: 6-PW

  389.90 
  LAUNCHER-UHX-IRONScleveland_utility_irons

  Cleveland UHX Utility Iron

  Cleveland UHX Utility Iron lazdos užtikrina atstumą ir švelnumą, tačiau yra kompaktiškos, panašios į paprastuosius iron’us. Su „Launcher UHX Utility” Iron’ais galėsite visiškai kontroliuoti ir padidinti kamuoliuko greitį smūgiuojant nuo startinės aikštelės(tee-box) arba nuo fairway.

  169.90 189.90 
  cleveland_halo_xl_hybrid_golfo_lazda_vyramsCG23-Clubs-woods-Hybrid

  Cleveland Halo XL Hybrid

  Visiškai naujos Cleveland Halo XL Hybrid Lazdos. Dvigubai daugiau atstumo technologijų, tonos švelnumo ir pažangiausia „GlideRail” pado konstrukcija. Skamba gerai? Atsikratykite pataikymo į žemę, o ne į kamuoliuką problemos bei užpildykite atstumo trūkumo spragas su šiuo Halo XL hybrid’u. Jis sukurtais taip, kad įkvėptų visiškai naują pasitikėjimo savimi lygį!

  229.90 
  48% NUOLAIDA
  cleveland_halo_launcher_hybridcleveland_golf_club_hybrid

  Cleveland Launcher XL Halo Hybrid

  Su „Cleveland Launcher XL Halo Hybrid” lazda aukšta žolė ar sudėtingas paviršius nėra jau taip blogai. 🙂 . Ši lazda turi „Gliderail” bėgelius ties lazdos padu, kad galėtų slysti bet kokiu nuokrypiu, ir turi didesnį MOI, kad būtų galima tiesiai smūgiuoti su atlaidumu.
  Naujieji Launcher XL Halo Hybrid’ai turi daugiau aukščiausios kokybės atlaidumo technologijų nei bet kada anksčiau, pavyzdžiui, prieš tai jau minėta „Gliderail” technologija, kuri padeda lazdos galvai tinkamai kontaktuoti su bet kokiu aikštyno pagrindu.

  119.90 
  CG23-Clubs-woods-FWY3cleveland_halo_xl_fairway_wood

  Cleveland Halo XL Fairway Wood

  „Cleveland” ilgai analizavo daugumos golfo žaidėjų ilgąjį žaidimą ir pamatė, kad jis nėra itin sėkmingas. Daugelis aistringų golfo žaidėjų primygtinai nori turėti ilgojo žaidimo lazdas savo golfo lazdų krepšyje, nors ir žino, kad dėl šių lazdų jų žaidimas dažnai būna prastesnis.
  Tačiau Cleveland Halo XL Fairway Wood lazda gali tai pakeisti.
  Turint daugiau lazdos kampų nei bet kada anksčiau ir naujausią bei geriausią atlaidumo technologiją, „Cleveland” sukūrė fairway woods lazdas, kurios išgelbės jus nuo ilgojo žaidimo problemų.

  249.90 
  39% NUOLAIDA
  cleveland_halo_fairway_woodfairway_Wood_golfo_lazdos

  Cleveland Launcher XL Halo Fairway Wood

  Pavargote nuo prastų Fairway Wood smūgių? Šios Cleveland Launcher XL Halo Fairway Wood  lazdos turi „Gliderail” technologiją, kuri padeda pagerinti sąveiką su žole, kad smūgiai būtų geresni. Tai suderinus su padidinto dydžio lazdos galvomis, žemais svorio centrais ir „Rebound Frame” sistema, smūgiai  bus lengviau pataikomi ir tikslesni.

  139.90 
  39% NUOLAIDA
  cleveland_halo_fairway_woodfairway_Wood_golfo_lazdos

  Cleveland Launcher XL Halo Fairway Wood Moterims

  Pavargote nuo prastų Fairway Wood smūgių? Šios Cleveland Launcher XL Halo Fairway Wood Moterims lazdos turi „Gliderail” technologiją, kuri padeda pagerinti sąveiką su žole, kad smūgiai būtų geresni. Tai suderinus su padidinto dydžio lazdos galvomis, žemais svorio centrais ir „Rebound Frame” sistema, smūgiai  bus lengviau pataikomi ir tikslesni.

  139.90 
  Cleveland_launcher_fairway_wood_moterimscleveland_fairway_wood

  Cleveland Launcher HB Turbo Fairway Wood Moterims

  Greitis! „Launcher HB Turbo Fairway Wood Moterims užtikrina didesnį greitį ir atstumą, todėl aistringos golfo žaidėjos gali atlikti aukštesnius, ilgesnius ir tiesesnius smūgius nuo smeigtuko arba nuo fairway. Ženkite žingsnį į priekį su „Cleveland Launcher HB Turbo Fairway Wood.

  199.90 
  junior-medium-setjunior-d_

  Cleveland Vaikiškas Golfo Lazdų Rinkinys 7-9m.

  Cleveland Golf vaikiškas golfo lazdų rinkinys skirtas 7-9 metų amžiaus vaikams, kurių ūgis yra 110-132 cm.

  Rinkinį sudaro 6 lazdos: Driver’is (18°), Hybrid’as (28°), Iron’ai: 7 ir 9, SW (56°) bei Putter’is.

  339.90 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias