Bushnell Golf

Bushnell Golf siūlo aukštos kokybės golfo įrangą, įskaitant optinius laikiklius, atstumo matuoklius ir GPS prietaisus. Šie produktai yra labai tikslūs ir patikimi, padedantys žaidėjams geriau planuoti savo smūgius ir strategiją. Bushnell Golf įrangą daugelis profesionalių golfo žaidėjų ir entuziastų laiko esminiu įrankiu savo golfo žaidimo gerinimui.

  Bushnell_golf_rangefinder_pro_x3+golfo_lazerinis_tolimatis_bushnell

  Bushnell PRO X3+ Lazerinis Tolimatis

  (0)

  Tobulas tikslumas: Naujo lygio našumas. Bushnell PRO X3+ Lazerinis Tolimatis yra galingiausias ir tiksliausias lazerinis tolimatis iki šiol. Jame įdiegtos visos rinkoje pirmaujančios naujovės, kurių tikitės iš tolimačio Nr. 1.

  649.90 
  Blue-Bushnell-Phantom-2-Handheld-GPSgps_golf

  Bushnell Phantom 2 Golf GPS

  (0)

  Bushnell Phantom 2 Golf GPS-  palengvina golfo žaidimą, nes automatiškai nustato duobutes ir aikštynus bei suteikia tikslią informaciją apie daugiau nei 40 000 golfo aikštynų visame pasaulyje. Šis Phantom 2 turi paprastą sąsają ir ilgai veikiančią bateriją, kuri gali veikti daugiau nei 15 valandų. Įrenginys yra elegantiško ir kompaktiško dizaino, su BITE magnetiniu vežimėlio laikikliu, be to, į komplektą įtraukta „Bushnell Golf” mobilioji programėlė.

  Įrenginys rodo lengvai matomus atstumus iki green’o priekio, vidurio ar galo. Taip pat siūlomas dinaminis duobutės vaizdo žemėlapis su judančiu lietimui jautriu ekranu, kad būtų užtikrintas didesnis tikslumas. Galite matyti atstumą iki norimos smūgio vietos green’e.

  189.90 
  rangefinderlazerinis_tolimatis

  Bushnell Tour V6 Shift Lazerinis Tolimatis

  (0)

  Šis Bushnell lazerinis tolimatis – nauja ir patobulinta elektronika kartu su patentuota, „Tour” nuolydžio technologija. „Tour V6 Shift” tolimatis yra tiksliausias, nuosekliausias ir tolimiausio nuotolio „Tour” serijos lazeris, kokį „Bushnell Golf” kada nors išleido.

  469.90 
  Close
  Close
  0
   0
   Krepšelis
   Jūsų krepšelis tuščias